Klamka i odcisk palca? Jak to działa?

Klamka i odcisk palca? Jak to działa?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Klamki można zastosować wszędzie tam, gdzie konieczne jest zabezpieczenie przed dostępem osób niepowołanych. Dzięki swojej prostocie i niewielkim rozmiarom są one szeroko stosowane na całym świecie.

Dlaczego warto stosować takie rozwiązanie?

Wyraźny odcisk palca jest niewielkim, ale wyjątkowo skutecznym sposobem na zabezpieczenie domu. Stworzono go specjalnie do użytku zarówno przez zameldowanych członków rodziny, jak również gości, którzy mają dostęp do domu. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, ponieważ pozwala na otwarcie drzwi w wygodnej dla nas chwili. Odbiorniki klamki na odcisk palca umożliwiają automatyczne zamykanie i otwieranie drzwi bez potrzeby uśmiechania się do kamery lub wykonywania innych czynności

Nowa technologia i klamki? 

Klamka na odcisk palca to urządzenie, które zapewnia ochronę przed zgubieniem kluczy. Jest to więc niewielki i praktyczny przyrząd, a do tego bardzo łatwy w montażu. Odpowiednio dobrana klika zabezpieczy Państwa klucze przed zagubieniem, a dodatkowo może być wykorzystana jako „wariant”, gdyby ktoś nas okradł i ukradł nam stare drzwi. Klamki na odcisk palca montujemy bezpośrednio na drzwiach wewnątrzlokalowych i mieszkaniowych (drzwi wejściowe).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*