Jakie są najważniejsze zalety prawdziwej  trawy w rolkach?

Jakie są najważniejsze zalety prawdziwej  trawy w rolkach?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Trawa w rolkach to świetny sposób na zazielenienie trawnika. Trawa ta jest specjalnie uprawiana do użytku komercyjnego, więc może obsługiwać ruch pieszy i wytrzymać pewne zużycie. W zależności od rodzaju wybranej trawy, można oczekiwać, że ten rodzaj trawnika będzie trwał od jednego do pięciu lat przed koniecznością wymiany.

Istnieje kilka zalet stosowania trawy w rolkach w porównaniu z darnią lub nasionami. Są to między innymi:

Wieloletnie rozwiązanie

Prawdziwa trawa w rolkach to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się zaletami pięknego trawnika bez kłopotów związanych z jego utrzymaniem. Trawnik, który jest prawdziwy może trwać latami, więc nie będziesz musiał nadążać z koszeniem trawnika i podlewaniem go. Dlatego jeżeli nie masz czasu na pielęgnację to najlepszy rozwiązaniem będzie trawa z rolki Kraków ma na swoim terenie sporo firm, które oferują takie rozwiązanie do naszego ogrodu.

Trwała

Prawdziwa trawa w rolkach jest również niezwykle trwała. Włókna trawy są ciasno ze sobą splecione, dzięki czemu są odporne na rozdarcia i inne uszkodzenia. Oznacza to, że nie musisz się martwić o to, że Twój trawnik zostanie uszkodzony przez bawiące się na nim zwierzęta domowe lub dzieci, czy też przez ruch ludzi przechodzących po nim.

Naturalny wygląd

Kolejną wielką zaletą prawdziwej trawy w rolkach jest to, że zapewnia ona bardziej naturalny wygląd niż sztuczna trawa, ponieważ wygląda jak prawdziwa trawa, a nie plastikowe pasma splecione razem, jak w przypadku sztucznej trawy. Możesz nawet wybrać spośród różnych odmian prawdziwej trawy, takich jak Kentucky bluegrass lub Bermudy, jeśli chcesz uzyskać określony wygląd swojego trawnika.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*