Jak przedłużać paznokcie w domu?

Jak przedłużać paznokcie w domu?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Bardzo częste wiele dziewczyn zastanawia się jak samodzielnie przedłużyć sobie paznokcie tak, aby były piękne, jak po wizycie w salonie kosmetycznym. Jest na to rozwiązanie, ponieważ powstał niezwykły produkt do modelowania oraz przedłużania paznokci o nazwie Bluesky Gum Gel. Produkt ten jest jeszcze bardziej elastyczny niż akryl, ale za to silniejszy niż najtwardszy żel.

 

Jak przedłużyć paznokcie w domu?

Bluesky Gum Gel to forma do robienia paznokci, dzięki której szybko przedłużamy paznokcie bez używania jakichkolwiek dodatkowych szablonów. Pozwala nam to również na uzyskanie długotrwałego efektu bez czas ochronnego procesu, jakim jest obrabianie żelu.

Jest to produkt samopoziomujący się, ale idealnie pozostaje w miejscach, w których go umieścimy i nie spływa tak jak to jest w przypadku zwykłych żeli. Jest przeciwieństwem akrylu i nie twardnieje nam podczas stosowania go. Jest bardzo łatwy w modelowaniu i dopiero na sam koniec utwardzamy go w lampie LED I trwa to około 30 sekund albo w lampie UV na 2 minuty.

Jak uzyskać doskonałe przedłużenie paznokci?

Żeby idealnie przedłużyć paznokcie w domu potrzebujemy posiadać dobrą formę do robienia paznokci i najlepiej mieć formę Bluesky.

Żeby użyć produktu na początek potrzebujemy przygotować skórki, a następnie nadajemy pożądany kształt. Odpowiednio matowimy płytkę paznokcia, a także odtłuszczamy. Następnie nakładamy formę i utwardzamy w lampie. Następnie do specjalnej formy nakładamy odpowiednią ilość żelu i odpowiednim pędzelkiem rozkładamy właściwie żel.

Dopiero teraz formują przykładamy do paznokcia i bardzo lekko dociskamy. Na koniec pozostaje nam już tylko utwardzenie w lampie i ściągnięcie formy z paznokcia. Nadajemy kształt, który chcemy mieć na paznokciu oraz matowimy i gotowe.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*