Jak zorganizować 18-stkę swojego dziecka?

Jak zorganizować 18-stkę swojego dziecka?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Osiemnastka, czyli jak przygotować niezapomnianą imprezę

Osiemnastka to impreza, którą każdy powinien wspominać przez całe życie. Organizując je dla naszej pociechy, powinniśmy dać jej jak największą swobodę — w końcu to pierwszy dzień nadchodzącej dorosłości! Jednocześnie, na nas spadną wszystkie obowiązki organizacyjne — musimy zadbać o wynajem sali, zamówić korzystny cenowo, ale i smaczny catering oraz zadbać o odpowiednią atmosferę.

Na pierwszy ogień idą… zaproszenia! Impreza, na której nikt się nie pojawi, nie może być przecież udana! Żarty na bok… Na rynku znajdziemy wiele firm, które oferują między innymi przygotowanie zaproszeń na różnego rodzaju imprezy. Na pewno bez problemów poradzą sobie z zaproszeniem naszych urodzinowych gości. Dokonać tego rodzaju zamówienia możemy m.in. na witrynie https://congee.pl/pol_m_URODZINY_DOROSLI_18STKA-8110.html. Będziemy mieli też możliwość zadbania o kwestie estetyczne naszych zaproszeń. 

Wynajem, catering i atmosfera

Dotarliśmy do etapu wynajmu. Wynajem odpowiedniego obiektu czasami bywa dość kłopotliwy, jednak kiedy zapoznamy się z ofertami różnego rodzaju firm specjalizujących się w tego rodzaju wydarzeniach, sprawa może nieco się uprościć. Liczmy się jednak z kosztami — ceny wynajmu sali na osiemnaste urodziny wynoszą nawet do kilku tysięcy złotych. Teraz -catering, czyli gwóźdź programu. Najważniejsze, by oferowane dania trafiały w gusta zgromadzonych gości i nie zrujnowały naszego budżetu. Przygotowując imprezę, warto więc skonsultować wszystko z naszym nastolatkiem, który powinien nakierować nas na odpowiednie tory. Wtedy będziemy mogli wybrać odpowiednią firmę z tych, które zadowalają nas cenowo. Bardzo ważnym elementem jest też odpowiednia atmosfera. Prócz reflektorów stroboskopowych, bardzo popularnych na osiemnastkach, prym wiedzie klasyka taka jak stare, dobre balony na urodziny. Ich koszt nie powinien nas jednak zaskoczyć i kiedy przejdziesz do kupna balonów, konfetti czy tym podobnych dekoracji, najgorsze będziesz mieć już za sobą.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*