Czy kurs prawa jazdy można ukończyć online?

Czy kurs prawa jazdy można ukończyć online?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kurs jazdy można ukończyć online, ale tylko wtedy, gdy masz 18 lat lub więcej. Jeśli masz mniej niż 18 lat, musisz ukończyć kurs osobiście w biurze DMV. Od tej reguły nie ma wyjątków.

Możesz przystąpić do egzaminu na prawo jazdy online, jeśli masz 18 lat lub więcej i chcesz uzyskać pozwolenie na naukę. Nie jest to wymagane – to tylko opcja dla tych, którzy tego chcą.

Wersja online kursu jest samodzielna i interaktywna, więc możesz pracować we własnym tempie i ukończyć go we własnym czasie. Taki kurs prawa jazdy może przeprowadzić Cię przez cały materiał, włączając w to filmy, interaktywne quizy i wiele innych.

Jeśli jednak wolisz zajęcia w sali lekcyjnej, nadal istnieją pewne korzyści wynikające z uczestnictwa w kursie osobiście. Na przykład, nadal otrzymasz certyfikat po ukończeniu każdej z opcji; jednak, jeśli wybierzesz wersję online, nie zostanie on wysłany do Ciebie aż do momentu otrzymania płatności od naszego partnera wydającego (Departament Licencji).

Jeśli zdecydujesz się na egzamin online, oto co musisz wiedzieć

Musisz mieć adres e-mail oraz drukarkę lub dostęp do drukarki w miejscu zamieszkania (aby wydrukować dowód ukończenia egzaminu). W miejscu zamieszkania musi być również dostęp do internetu. Twój komputer musi poprawnie działać z programem Adobe Flash Player w wersji 10 lub wyższej (do pobrania za darmo). Do tego egzaminu nie można używać iPada lub innego urządzenia mobilnego ze względu na jego niekompatybilność z Adobe Flash Player 10 lub wyższym.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*