Zegarek damski – ponadczasowy dodatek na każdą okazję

Zegarek damski – ponadczasowy dodatek na każdą okazję
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ubrania mogą być zarówno bazą stroju, jak i jego główną ozdobą. Wszystko zależy od tego, jakie modele i kolory wykorzystamy. Dobrze jest też nauczyć się żonglować dodatkami. To one mogą sprawić, że odzież wysunie się na pierwszy plan, albo zrobić z niej tło. Nigdy nie można zapomnieć o zegarkach, które są naprawdę ponadczasowym dodatkiem, który sprawdzi się w każdej stylizacji. Jak można go używać?

Klasyczny model zawsze się sprawdzi

Zdecydowanie można zegarki podzielić na klasyczne, nowoczesne, sportowe i biżuteryjne. Jest to najbardziej typowy podział, który stosują producenci. Wybór obecnie dostępnych modeli na rynku jest ogromny, co poświadcza choćby ta strona internetowa https://edibazzar.pl/zegarki-damskie. Wśród samych czasomierzy to klasyczne model wychodzą na prowadzenie. Tak nazywamy modele o prostej budowie z mało ozdobną tarczą, paskiem lub bransoletą bez ozdób. Można je nosić na co dzień, do pracy czy na nieformalne spotkanie. Świetnie się sprawdzą jako uniwersalny dodatek do spodni, sukienki czy garnituru. A nawet zestawiony ze sportowym dresem.

Biżuteria do kompletu

O zegarkach mówi się również, że to biżuteria. Obecnie dostępne są bogato zdobione modele z tarczą wykonaną z masy perłowej czy zdobione cyrkoniami, a nawet diamentami i złotem. Bardziej okazałe modele, które łatwo się wyróżniają warto wyeksponować. Ubierając taki zegarek, dobrze jest postawić na stonowany strój np. jednokolorową sukienkę albo dżinsy i t-shirt. Na takim tle będzie się on pięknie odznaczał. Do jego koloru lub samego rodzaju ozdób warto dodać bransoletki, pierścionki, a nawet łańcuszek, aby wszystkie dodatki tworzyły spójną całość.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*