Zalety dojazdu własnym autem na lotnisko

Zalety dojazdu własnym autem na lotnisko
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Gdy mamy w planach podróż samolotem, w pierwszej kolejności musimy dostać się do portu lotniczego. Opcji transportowych jest dużo. W grę wchodzi taksówka, komunikacja miejska i nasz osobisty pojazd. I to właśnie ten ostatni wariant jest coraz częściej wybierany przez podróżujących. Dlaczego i jakie niesie ze sobą korzyści?

Brak zależności od drugiej osoby

Decydując się na siedzenie za kółkiem, nie musimy na kimś polegać. Nie czekamy, nie dostosowujemy się do rozkładu jazdy. Sami ustalamy, o której godzinie wyjechać z domu i jaką trasę na lotnisko wybrać. Tym samym możemy zaoszczędzić również sporo czasu.

Dostępność parkingu

Na szczęście auto można zostawić w wyznaczonych do tego miejscach, nawet 15 m od terminala. Takim przykładem może być parking lotnisko Poznań. To bardzo wygodne, bezpieczne i praktyczne rozwiązanie. Dzięki temu po odstawieniu pojazdu możemy szybko udać się do hali odlotów.

Wygoda

Wybór swojego samochodu oznacza komfort i wygodę. Jest to ważne, szczególnie jeśli wybieramy się w podróż większą grupą np. całą rodziną. W przypadku komunikacji miejskiej jazda z kilkoma walizkami to prawdziwa katorga, a do taksówki możemy się zwyczajnie nie zmieścić. Nasze prywatne auto sprawdza się świetnie również wtedy, gdy mieszkamy daleko od lotniska.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*