Wesele pod namiotem – czy to ma sens?

Wesele pod namiotem – czy to ma sens?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Planujesz ślub i chcesz, aby był on idealny. Twój lokal jest zarezerwowany, suknia ślubna wybrana, a teraz pozostaje tylko zdecydować się na namiot. Czy wynajęcie namiotu weselnego ma sens? A jeśli tak, to jakie są względy?

O czym musisz pomyśleć?

Pierwszą rzeczą do rozważenia jest to, czy będzie wystarczająco dużo miejsca dla Twoich gości. Jeśli organizujecie ślub na świeżym powietrzu, odpowiedź będzie przecząca – chyba, że znajdziecie miejsce z dużymi trawnikami lub ogrodami, które mogą pomieścić setki osób. Jeśli jednak organizujecie wesele w pomieszczeniach, to może warto rozważyć wynajęcie namiotu na miejsce przyjęcia. Chociaż niektóre miejsca mają duże sale, które mogą pomieścić setki osób, większość nie. Oznacza to, że być może będziecie musieli odrzucić niektórych gości tylko dlatego, że nie ma dla nich wystarczająco dużo miejsca przy stole weselnym lub na parkiecie.

Namioty weselne tworzą więcej przestrzeni – dosłownie! Namiot umożliwia zmieszczenie na jednej powierzchni większej ilości stołów i krzeseł niż byłoby to możliwe w sali lub innym pomieszczeniu w lokalu.

Ślub na świeżym powietrzu

Jeśli jest jedna rzecz, którą wszyscy kochamy w lecie, to jest to przebywanie na świeżym powietrzu! Ceremonia na świeżym powietrzu daje gościom doświadczenie, którego nigdy nie zapomną, zwłaszcza jeśli wybierzecie otwarte pole lub łąkę jako miejsce ceremonii. Goście mogą cieszyć się przebywaniem na zewnątrz, obserwując zachód słońca nad górami lub oceanem podczas ceremonii – co może być lepszego?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*