Volvo – idealne na długie podróże

Volvo – idealne na długie podróże
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli jeździmy często w dalekie trasy, na pewno przyda się do tego celu wygodny i przestronny samochód. Może nim być na przykład jedno z nowych aut marki Volvo, jakim jest model XC60. Pojazd ten posiada wiele bardzo ciekawych rozwiązań, które znacznie ułatwiają nam długie podróże. Za chwile każde z nich opiszemy nieco szerzej.

Doskonałe wygłuszenie wnętrza

Każdy kto jeździ w długie trasy zapewne wie, jak istotne jest dobre wygłuszenie wnętrza samochodu. O ile małe, miejskie auta zazwyczaj posiadają wygłuszenie bardzo słabe, to nie jest to problemem na krótkich trasach. Jeśli jednak przez bardzo wiele godzin mielibyśmy słuchać intensywnego szumu opon i ryku silnika, to z pewnością po takiej podróży mielibyśmy ból głowy. Volvo XC60 uznane zostało natomiast za pojazd, który został wyjątkowo dobrze wygłuszony przez producenta. Podczas jazdy wewnątrz można rozmawiać szeptem, nawet gdy jedziemy ponad 100 kilometrów na godzinę. Nawet po wielogodzinnej trasie takim samochodem będziemy wypoczęci i zrelaksowani.

Zawieszenie i systemy wspomagające

Nie można też zapomnieć o wielu nowoczesnych i bardzo wygodnych systemach, w której wyposażone zostało Volvo XC60 Zawieszenie pneumatyczne jest jednym z nich. Wykorzystuje ono pneumatyczne miechy, które pełnią rolę zarówno amortyzatorów i sprężyn. Powoduje to, że nawet na bardzo nierównych drogach auto będzie jechać jak po sznurku, a we wnętrzu nawet nie poczujemy wybojów. Nie można zapomnieć też aktywnym tempomacie i systemach zapobiegających kolizji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*