Skok w tandemie – jakie ma zalety?

Skok w tandemie – jakie ma zalety?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli chcesz spróbować skoków spadochronowych, ale nie chcesz podejmować ryzyka związanego z samodzielnym skakaniem, dobrym rozwiązaniem dla Ciebie mogą być skoki tandemowe. Skoki tandemowe wykonywane są przez profesjonalnego skoczka spadochronowego oraz niedoświadczonego skoczka, który zakłada specjalną uprząż. Razem skaczą z samolotu i swobodnie spadają na ziemię. Skoki w tandemie są bezpieczniejsze, ponieważ doświadczony skoczek ma kontrolę nad Twoim spadochronem i otworzy go w odpowiednim momencie, abyś nie wylądował zbyt mocno.

Teraz możesz się zastanawiać, dlaczego ktoś chciałby zrobić coś takiego. Cóż, jest kilka powodów…

Skoki w tandemie to świetny sposób na rozpoczęcie skydivingu

Jeśli nie jesteś pewien co do skydivingu, ale chcesz go wypróbować, skoki tandemowe są idealnym sposobem na wykonanie pierwszego skoku w niebo. Skoki w tandemie są zawsze wykonywane z doświadczonym instruktorem, który poprowadzi Cię przez każdy etap procesu i upewni się, że przeżyjesz czas swojego życia! Jest to również świetna opcja dla dzieci lub innych osób, które chcą spróbować skoku, ale nie mają jeszcze wystarczającego doświadczenia lub nie czują się komfortowo skacząc z samolotu.

Skoki w tandemie są bardziej przystępne niż skoki samodzielne

Skoki samodzielne (kiedy skaczesz sam) są zazwyczaj droższe niż skoki w tandemie, ponieważ wymagają więcej sprzętu i przygotowania ze strony skoczków. Ponadto skoki tandemowe często zawierają dodatki, takie jak kamery wideo przymocowane do kasków, aby można było nagrać swój czas w swobodnym spadaniu!

Jeśli chcesz cieszyć się nowymi doświadczeniami, to skoki tandemowe Lubin, jest miastem, w którym łatwo to zrealizować.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*