Przegląd najmodniejszych butów męskich

Przegląd najmodniejszych butów męskich
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy mężczyzna, który chce wyglądać stylowo, dużą wagę przywiązuje do noszonego przez siebie obuwia. Powinno być ono dostosowane do rodzaju stroju, a także własnych upodobań. Nie można także zapominać o panujących trendach. Jakie więc obuwie warto posiadać w swojej garderobie?

Obuwie codzienne – monki i loafersy

W stylizacjach codziennych liczy się przede wszystkim komfort oraz niewymuszona elegancja. Fasony, które zaś są obecnie najmodniejsze, to monki i loafersy. Pierwsze z nich, to klasyczne półbuty, które wyróżnia pasek ze sprzączką, przebiegający równolegle do podeszwy. Najmodniejsze są te, które posiadają dwie takie sprzączki, jak np. https://patine.pl/category/obuwie-klasyczne-monki. Loafersy, to z kolei bardziej elegancka wersja mokasynów, gdzie charakterystyczny jest nie tylko sposób wykończenia, ale także obcas (m.in. on odróżnia loafersy od mokasynów). Obuwie tego rodzaju świetnie odnajdzie się w pół-formalnych stylizacjach, a także w towarzystwie klasycznych jeansów.

Na specjalne okazje – derby i oxfordy

Obuwie wizytowe, poza tym że ma być modne, musi także prezentować się niezwykle elegancko i efektownie. Sprawdzi się podczas wszelkich formalnych uroczystości, a także do pracy. I tutaj, najmodniejsze są obecnie derby i oxfordy. To ponadczasowe fasony, które mimo zmieniających się trendów wciąż plasują się w ścisłej czołówce najmodniejszego, męskiego obuwia. Oxfordy są przy tym bardziej eleganckie – idealne do garnituru. Derby, które wyróżnia zaś otwarta przyszwa, mogą być ubierane zarówno do strojów formalnych, jak i pół-formalnych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*