Kostka Rubika i jej ciekawe odpowiedniki

Kostka Rubika i jej ciekawe odpowiedniki
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kostki logiczne to nie tylko tradycyjne kostki Rubika. Na rynku dostępny jest szeroki wybór różnych zamienników, z których korzystają zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści w tej dziedzinie. Podstawowa klasyfikacja rozróżnia kostki ze względu na liczbę warstw. Dostępne są modele najprostsze w formacie 2x2x2, przez standardowe 3x3x3, jak i większe: 4x4x4, 5x5x5, a nawet 6x6x6. Poziom mistrzowski to kostki 7x7x7, choć są również większe. Kostki dzielimy również ze względu na ich kształt. Dostępne są zatem: skewb, megaminx, pyraminx czy kostki typu gear cube oraz kostki zmiennokształtne. Dzięki temu można urozmaicać sobie codzienną rozgrywkę, jak i cieszyć się wspaniałą zabawą.

Nowoczesna odsłona starszych kostek

Ciekawą propozycją jest moyu aolong v2, która gwarantuje pozyskiwanie dobrych wyników. Dedykowana jest osobom, które traktują tę grę jako sport. To produkt dla najlepszych i najszybszych. Kostka ma wyjątkową budowę, która przyśpiesza rozgrywkę już na starcie. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą krawędzi, które zostały zapożyczone od AoLongów v2, z kolei narożniki od TangLongów. W związku z tym układanie kostki sprawia najwyższą przyjemność. Zawiera również instrukcję obsługi, dzięki czemu można szybko opanować zasady jej układania.

Jak widać, oferta kostek różnego typu jest naprawdę bogata, co sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane i poszukujące nowych, większych doznań i atrakcji. Co więcej, na rynku powstają coraz nowsze modele, więc oferta stale się poszerza.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*