Jakie są najpopularniejsze zabiegi odmładzające na twarz?

Jakie są najpopularniejsze zabiegi odmładzające na twarz?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Piękna i zadbana skóra twarzy odgrywa bardzo ważną rolę w odbiorze wieku oraz wyglądu danej osoby. Nie dziwi zatem fakt, iż coraz większą popularnością w naszym kraju cieszą się gabinety medycyny estetycznej i kosmetologii, które mają w swojej ofercie różne zabiegi pielęgnacyjne. Co mają do zaoferowania swoim klientkom i klientom współczesne kliniki piękna? Które zabiegi odmładzające są najbardziej popularne?

Wiek i zmęczenie widać po twarzy

Wiek, zmęczenie i różnego rodzaju choroby najwcześniej są widoczne na twarzy. Szczególnie niekorzystny efekt estetyczny wywołują tak zwane cienie pod oczami. Jak z nimi walczyć? Jedną z najbardziej skutecznych metod jest podanie kwasu hialuronowego w okolice tak zwanej doliny łez. Równie spektakularne efekty może przynieść wstrzykiwanie osocza bogatopłytkowego.

Przykładową kliniką, która oferuje usunięcie cieni pod oczami w Szczecinie jest gabinet Medestetic Clinic, a więcej o stosowanych przez nią metodach można przeczytać między innymi na stronie internetowej http://www.medestetic-clinic.pl/vipeel-piling. Oczywiście cienie pod oczami to nie jedyny defekt urody, który sprawia, iż dana osoba wygląda na znacznie starszą. Bardzo niekorzystne są również różnego rodzaju przebarwienia, poszerzone naczynka krwionośne na policzkach oraz zmarszczki (na przykład tak zwane kurze łapki). Ze wszystkimi tymi defektami można jednak skutecznie walczyć z wykorzystaniem metod peelingu chemicznego (usuwania wierzchniej, zniszczonej warstwy naskórka za pomocą środków o działaniu rozpuszczającym tkanki).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*