Gorilla skittles – czym charakteryzuje się ta odmiana?

Gorilla skittles – czym charakteryzuje się ta odmiana?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nasiona marihuany Gorilla Skittles to odmiana nasion konopi, która powstała w wyniku skrzyżowania szczepu Gorilla Glue ze szczepem Skunk. W wyniku tej krzyżówki powstała odmiana, która została nazwana na cześć słynnego cukierka, który jest jednym z najpopularniejszych na świecie.

Jakie właściwości ma ta odmiana?

Szczep Gorilla Skittles jest zrównoważoną hybrydą z 60% genetyki sativa i 40% genetyki indica. Produkuje rośliny o średniej wysokości, które mogą osiągnąć do 90 cm wysokości. Czas kwitnienia trwa od 8 do 10 tygodni, a plony są bardzo dobre: 350-500 gr/m2 indoor i 700-800 gr/roślinę outdoor. Jednak warto zaznaczyć, że jej hodowanie nie jest legalne. Jedyną formą, w jakiej można je posiadać są kolekcjonerskie nasiona gorilla skittles, które cieszą się zainteresowaniem wielu kolekcjonerów.

Smak tej odmiany nasion marihuany jest owocowy, słodki i kwaśny jednocześnie, z pewnymi nutami drewna sosnowego pochodzącymi z profilu terpenowego jej rodziców, które są również obecne w innych odmianach, takich jak OG Kush czy Sour Diesel.

Jest to jedna z najbardziej popularnych odmian wśród kolekcjonerów nasion. Większość z nich ma ten rodzaj nasion w swoich zbiorach. Jest to też odmiana bardzo często wybierana przez początkujących kolekcjonerów ze względu na ich stosunkowo łatwą dostępność.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*