Fazer 777 – niezbędnik elektronika i elektryka

Fazer 777 – niezbędnik elektronika i elektryka
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Fazer to urządzenie, które pomaga sprawdzić, w którym miejscu biegną przewody, skontrolować ciągłość przewodzenia w obwodzie lub przetestować sprawność podstawowych komponentów elektronicznych.

Niezbędnik elektryka i elektronika

Fazer 777 należy do niezbędnego wyposażenia elektryka lub elektronika. Jest to sprzęt, który podczas remontów lub wymiany instalacji elektrycznych umożliwia łatwe wykrywanie przewodów elektrycznych pod napięciem znajdujących się w ścianie, lub w podłodze. Regulacja czułości detekcji pozwala precyzyjnie identyfikować ich położenie – w zależności od przypadku, odległość od urządzenia może wynosić od 0,3 cm, aż do 50 cm. Podczas takich prac warto korzystać z właściwości zmian czułości detekcji – regulacja czułości od największej (wykrywanie z największych odległości), do najmniejszej (wykrywanie z bardzo niewielkich odległości) umożliwia bardzo precyzyjne wskazanie przebiegu kabla.

Profesjonalizm i bezpieczeństwo

To urządzenie może być wykorzystywane jako próbnik elektryczny, na przykład w celu upewnienia się, czy podczas testowania pracy urządzeń elektrycznych ważne fragmenty obwodu na pewno są pod napięciem. Doświadczony specjalista łatwo zastosuje funkcję znaną jako testowanie ciągłości przewodzenia. Fazer 777 to sprzęt, który umożliwia szybką kontrolę wielu podstawowych parametrów oraz pomaga zachować większy stopień bezpieczeństwa podczas prac z urządzeniami elektrycznymi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*