Czego potrzebujesz, by Twoje paznokcie wyglądały oszałamiająco?

Czego potrzebujesz, by Twoje paznokcie wyglądały oszałamiająco?

Tracy Le Blanc/pexels.com

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Żelowe i hybrydowe paznokcie, a także tipsy są ostatnio bardzo popularne. Bardzo trudno jest dbać o naturalne paznokcie. Jest to czasochłonne i niełatwe. Zwłaszcza jeśli są one kruche i łamliwe. Kobiety szukają więc bardziej estetycznych i wygodniejszych rozwiązań. Nowoczesne rozwiązania są praktyczne, modne, a oszałamiający wygląd paznokci bardzo długo się zachowuje. Paznokcie można wykonać w domowym zaciszu lub udać się do kosmetyczki.

Alternatywa dla paznokci naturalnych

Najnowszym rozwiązaniem są paznokcie żelowe, które nie niszczą paznokci, jak na przykład hybrydy. Po nałożeniu, uformowaniu i wyschnięciu przypominają płytkę naturalnego paznokcia. Mamy do dyspozycji naturalne i subtelne wzory, jak również ekstrawaganckie i szalone warianty. Na rynku dostępny jest żel budujący do paznokci, akrylożel lub gotowy zestaw zawierający żel budujący, pędzelki do nakładania i szablony do przedłużania paznokci, lakiery w wybranych kolorach, waciki bezpyłowe, blok polerski, szczoteczka do odpylania oraz trzy pilniki o różnych kształtach.

Tipsy- łatwy sposób na piękne paznokcie

Równie ciekawą propozycją co paznokcie żelowe są tipsy. Wielką zaletą tego typu paznokci jest to, że pozwalają uzyskać zadowalające efekty w najprostszy sposób. Każda kobieta jest w stanie nałożyć je sama w domu. Usuwanie tipsów jest jeszcze prostsze. W sklepach można znaleźć kompletne zestawy zawierające lampę UV, tipsy i pilniczki.

Trzeba zwrócić uwagę, aby tipsy były starannie wykonane i solidne, na przykład jak poniższe: https://powabna.pl/tipsy-szklane-mleczne-kwadratowe. Można wybrać tipsy naturalne i pomalować lub zakupić już ozdobione.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*