Co zakładać żeby podkreślić swoją sylwetkę?

Co zakładać żeby podkreślić swoją sylwetkę?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Istnieje duża presja na kobiety, aby wyglądać dobrze. Ale jeśli nie czujesz się komfortowo ze swoim ciałem, może być trudno znaleźć to, co działa najlepiej dla Ciebie. Jeśli masz krągłe ciało, nie ma nic bardziej pochlebnego niż dobrze dopasowana sukienka. Istnieje wiele różnych typów kształtów ciała i można je szeroko skategoryzować w cztery różne typy. Ciuchy dla każdego typu znajdziesz na stronie https://viadellaspiga.pl/projektanci/escada.

Porady dla każdego typu ciała kobiet

Jeśli masz ciało w kształcie gruszki, wybierz ubrania, które odciągną uwagę od bioder i ud. Noś spodnie z wysokim stanem i topy, które trafiają w najszerszą część talii.

Jeśli jesteś bardziej w kształcie jabłka, szukaj ubrań podkreślających górną część ciała, takich jak koszule z dekoltem w kształcie litery V, marynarki lub swetry. Unikaj ubrań, które sprawiają, że wyglądasz na szerszą niż jesteś. Jeśli masz bardziej okrągły kształt, wybierz ubrania, które odciągają uwagę od brzucha, takie jak krótka spódnica lub top z szerokim pasem.

Jeśli masz kształt klepsydry, noś ubrania dopasowane do kształtu ciała, które podkreślą Twoje krągłości, zamiast ukrywać je luźnymi ubraniami. Unikaj bluzek z poziomymi liniami, ponieważ mogą one sprawić, że będziesz wydawać się szersza niż w rzeczywistości.

Jeśli jesteś krągła, noś ubrania dopasowane do kształtu ciała, które podkreślą Twoje krągłości, zamiast ukrywać je za pomocą luźnych ubrań. Unikaj bluzek z poziomymi liniami (paski lub pasy), ponieważ mogą one sprawić, że będziesz wydawać się szersza niż w rzeczywistości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*