Aranżacja salonu w kawalerce

Aranżacja salonu w kawalerce
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak odpowiednio zaaranżować małe wnętrze? Gdzie stworzyć miejsce do przyjmowania gości? Jak powiększyć przestrzeń? Te i wiele innych pytań zadają sobie właściciele małych mieszkań. Aranżacja salonu w kawalerce jest niezwykle istotna, ponieważ umożliwia wydzielenie, konkretnego miejsca spotkań, oglądania telewizji i spędzania wolnego czasu.

Przygotowaliśmy krótki poradnik, który rozwieje wszelkie wątpliwości!

Po pierwsze: pozbądź się niepotrzebnych rzeczy, które zagradzają przestrzeń. Doniczki z kwiatami, duże wieszaki lub inne niepotrzebne dodatki zajmują wiele miejsca. Jeżeli zależy Ci na kwiatach, postaw je na przykład na parapecie lub powieś za pomocą odpowiednich kwietników na ścianie.

Po drugie: wybierz łóżko, które będzie składane. Dzięki temu w dzień Twój pokój będzie przyjaznym salonem, a wieczorem przyjemną sypialnią.

Po trzecie: powiększ wnętrze mieszkania! W jaki sposób? Najlepiej za pomocą luster. Wybierz lustra ozdobne, które możesz zawiesić na ścianie, aby ograniczyć ilość zajmowanego miejsca.

Po czwarte: jeżeli planujesz zakup telewizora, zrezygnuj z szafki, ponieważ jest to niepotrzebny mebel do salonu. Powieś telewizor na ścianie, aby zajmował jak najmniej miejsca.

W dzisiejszych czasach mamy wiele możliwości ułatwiających aranżację salonu w kawalerce. Pamiętaj o najważniejszych zasadach: nie zagradzaj i powiększ przestrzeń! Dzięki temu zyskasz optycznie większy metraż i przytulne mieszkanie. Zadbaj również o odpowiednia dodatki. Tylko uważaj, ponieważ przy tak małej powierzchni łatwo o przesadę. Koniecznie zadbaj o ozdobne lustro! Sprawdź: modne białe lustra.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*