Suszarki do włosów – na jakie cechy zwrócić uwagę?

Suszarki do włosów – na jakie cechy zwrócić uwagę?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Istnieje wiele różnych typów suszarek do włosów, a wszystkie mają swoje własne cechy. Wybór odpowiedniej suszarki do włosów może mieć ogromne znaczenie dla zdrowia i wyglądu Twoich włosów. Im więcej wiesz o różnych rodzajach oferowanych suszarek do włosów, tym łatwiej będzie Ci znaleźć taką, która odpowiada Twoim potrzebom. Oto kilka cech, na które warto zwrócić uwagę przy zakupie nowej suszarki do włosów:

Regulacja temperatury 

Ta funkcja pozwala na ustawienie temperatury powietrza, które wychodzi z suszarki do włosów. Jest to ważne, ponieważ jeśli ustawisz ją zbyt wysoko, możesz uszkodzić włosy lub poparzyć się.

Przycisk Cool shot 

Ten przycisk schładza włosy po ich wysuszeniu i może być przydatny do stylizacji. Przyda się także, jeśli chcesz dodać włosom objętości, susząc je zimnym powietrzem.

Dysza suszarki 

Jest to część suszarki, która styka się z głową podczas jej używania i może mieć różne rozmiary i kształty w zależności od tego, jakiego efektu oczekujesz.

Rękawica chroniąca przed wysoką temperaturą 

Do niektórych modeli dołączona jest rękawica chroniąca przed wysoką temperaturą, abyś nie poparzyła się podczas korzystania z nich; nie są one jednak niezbędne, więc nie przejmuj się, jeśli Twój model nie ma ich w zestawie.

Mieszany przepływ

Ten typ suszarki łączy w sobie zarówno technologię jonową, jak i turmalinową, aby uzyskać maksymalne rezultaty, jeśli chodzi o szybkie suszenie włosów bez powodowania uszkodzeń.

Jeśli chcesz wybrać odpowiedni model, to koniecznie sprawdź stronę: https://sklep.mpm.pl/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*