Podarunki dla miłośnika malowania

Podarunki dla miłośnika malowania
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Gdy nadchodzą urodziny kogoś, kto z zamiłowania jest artystą i uwielbia malować, często mamy problem z wyborem odpowiedniego prezentu. Tego typu osoby zazwyczaj bowiem posiadają już wszelkie niezbędne narzędzia i akcesoria, które pozwalają im tworzyć wspaniałe dzieła sztuki. Mimo to istnieje kilka uniwersalnych, a jednocześnie niebanalnych produktów, sprawdzających się wręcz idealnie w roli podarunku urodzinowego (lub z innej okazji). Mowa tutaj m.in. o pięknie zdobionych ramach do obrazów czy porządnych sztalugach. 

Kreatywność to podstawa

Jeśli bliska nam osoba posiada nietypowe zainteresowania – a takim jest bez wątpienia malowanie – mamy wówczas ogromną możliwość wykazania się sporą dozą kreatywności. W tym przypadku dobrym wyborem są zarówno mniej popularne akcesoria praktyczne, jak i rozwiązania niekonwencjonalne. Do tych pierwszych zaliczamy np. różnej wielkości ramy do obrazów (wykonane nie tylko z drewna, ale też metalu i tworzyw sztucznych), deski do rysowania i szkicowania, profesjonalne torby (z przegródkami na kredki, pędzle oraz farby), tablety graficzne, a także rozbudowane zestawy farb akwarelowych (z których część charakteryzuje się rzadko spotykanymi kolorami).

Niekonwencjonalnym prezentem może być natomiast haft diamentowy, czyli mozaika z elementów pozwalających tworzyć zapierające dech w piersiach trójwymiarowe obrazy. Idealnie nadają się one do dekoracji wnętrz (jako ozdoby ścienne). Kolejnym nietypowym podarunkiem są zestawy z akcesoriami do tzw. malowania po numerach. Składają się one z pojedynczych obrazów z pustymi, ponumerowani polami, do których są podporządkowane farby o określonych kolorach. W ten sposób tworzymy od podstaw wspaniałe dzieło sztuki Trzeba jednak podkreślić, że jest to znakomity prezent zwłaszcza dla mniej doświadczonego artysty amatora.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*