Marki amerykańskich aut, które warto importować do Polski

Marki amerykańskich aut, które warto importować do Polski
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Import samochodów z zagranicy to duże przedsięwzięcie, które przede wszystkim powinno się opłacać człowiekowi, który się go podejmuje. Jest to szczególnie istotne, gdy mówimy o samochodach ze Stanów Zjednoczonych, których koszt transportu będzie bez porównania większy, niż np. sprowadzenie pojazdu z kraju europejskiego. Dlatego warto wiedzieć, które marki pozwolą nam zarobić, a przynajmniej niewiele stracić, gdy sami już wyjeździmy nasz nowy nabytek. Dzięki temu import samochodów z USA będzie dla nas dużo bezpieczniejszy finansowo.

Marki pożądane w Polsce

Polacy bardzo cenią sobie amerykańskie auta. Nie ma co ukrywać, że wciąż patrzymy na Amerykę jak na ziemię obiecaną, więc również jej wyroby hołubimy. Jednak, to powiedziawszy, musimy spojrzeć na temat w praktyczny sposób – który wyrób amerykanów będzie praktyczny na naszej ziemi i nie będzie nas kosztował więcej, niż jest wart. Nie każda marka ma przecież w Polsce szeroką bazę części zamiennych i warsztatów, które się na niej znają, a im coś rzadsze, tym więcej będzie kosztowało.

Dlatego warto inwestować w popularne wozy. Dla przykładu Chevrolet USA jest bardzo dobrze znany u nas, przez co będzie tani w eksploatacji i nie będzie trudno znaleźć na niego kupca. To samo tyczy się Forda, czyli kolejnego, olbrzymiego koncernu ze stanów. Markami, na które również warto spojrzeć, będą Chrysler i Dodge – obydwa cieszą się zainteresowaniem przez to, że nie są tak popularne i będą wyróżniały się na polskich drogach, a mimo to wciąż pozostają w miarę tanie, jeśli chodzi o części zamienne i naprawy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*