Kurierzy międzynarodowi – kogo wybrać?

Kurierzy międzynarodowi – kogo wybrać?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wybór międzynarodowego kuriera może być wyzwaniem. Istnieje tak wiele firm oferujących usługi dostawy międzynarodowej, a każda z nich ma swoje własne warunki. Może być trudno wiedzieć, w co się pakujesz. Aby pomóc Ci podjąć świadomą decyzję, stworzyliśmy przewodnik po najpopularniejszych usługach kurierskich.

Kogo wybrać?

Wysyłka międzynarodowa to skomplikowany i kosztowny proces. Trzeba wziąć pod uwagę koszt dostawy, cła i podatki, a także czas potrzebny na dostarczenie towaru na drugą stronę globu. Aby jeszcze bardziej skomplikować sprawę, istnieje wiele różnych firm kurierskich i wszystkie oferują różne usługi o różnym poziomie jakości.

Kluczową rzeczą do zapamiętania jest to, że potrzebujesz niezawodnej międzynarodowej firmy kurierskiej, która może dostarczyć Twoje towary z jednego miejsca do drugiego w rozsądnym czasie i za rozsądną cenę.

FedEx – Oferuje szeroki zakres usług, w tym dostawę od drzwi do drzwi, fracht lotniczy i morski (więcej o nich dowiesz się tutaj). Jednak ma ona tendencję do bycia dość drogą, a także powolną, więc nie są idealne dla małych firm lub osób korzystających z regularnych usług dostawy.

DPD – DPD to jedna z największych firm kurierskich w Europie. Oferuje wiele różnych usług, w tym dostawę na adresy biznesowe i adresy mieszkalne, a także dostawę następnego dnia i dostawę tego samego dnia. Oferują również szereg usług międzynarodowych, w tym wysyłkę do większości krajów na świecie. DPD cennik międzynarodowy ma dostępny na swojej stronie internetowej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*