06 AM | 20 Paź

Jaka podłoga sprawdzi się w salonie?

Remontując czy urządzając mieszkanie, chcemy, by wszystko było zrobione dobrze. Zależy nam, aby efekt końcowy był taki, jaki sobie wymarzyliśmy. Przy urządzaniu salonu warto zatrzymać się i zastanowić jaką chcemy mieć w nim podłogę.

Jaką podłogę położyć w salonie?

Bardzo popularne i najczęściej stosowane są panele podłogowe. Jedną z przyczyn ich popularności jest ich cena. Najtańsze panele można kupić już za 10 złotych za metr. Jednakże za ceną idzie jakość. Panele są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, więc można z ich pomocą stworzyć stylowe wnętrze. Panele jednak to nie jest inwestycja na lata. Ich cechą charakterystyczną jest to, że łatwo można je uszkodzić i szybko się zdzierają.
Druga dostępna opcja to terakota. Jej położenie sprawi, że nie będziecie mieli problemu z utrzymaniem czystości. Jest to ważne, jeżeli macie małe dzieci. Jedynym minusem terakoty jest jej zimno, które jest szczególnie odczuwalne w chłodniejsze dni.

Jeżeli chcecie mieć ładną i trwałą podłogę, to warto zainwestować w podłogi drewniane. Są one bardziej odporne na uszkodzenia i zarysowania niż panele i w przeciwieństwie do terakoty doskonale utrzymują ciepło. Ciekawe wzory deski drewnianej oraz drewna polimerowego znajdziecie na https://www.julomax.pl/drewno-polimerowe.

Tak jak wspominaliśmy wcześniej – zanim zdecydujecie się na któryś z wymienionych produktów, zastanówcie się, czego potrzebujecie i jak salon ma wyglądać na końcu Waszego remontu. Źle dobrana podłoga może niestety zepsuć efekt końcowy.

Napisz odpowiedź bądź skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

trzy − trzy =