Jak zabezpieczyć towar do wysyłki?

Jak zabezpieczyć towar do wysyłki?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Odpowiednie zapakowanie produktu jest kluczem do jego bezpiecznej podróży do klienta. Paczka powinna być zabezpieczona przed skutkami wstrząsów i wilgoci, w szczególności jeśli wysyła się w niej kruchy albo delikatny produkt.Zatroszczyć należy się nie tylko o zewnętrzne pokrycie paczki, ale i jej wypełnienie, by wnętrze paczki nie miało luźnej przestrzeni – podczas transportu przedmioty obijające się o ściany paczki łatwo mogą ulec zniszczeniu.

Stretch dobry na wszystko

Folia stretch ma wiele właściwości – jest wręcz idealna do zabezpieczania towaru przed wysyłką. Świetnie nadaje się do owijania większych paczek, towarów umieszczonych na paletach albo tych o nieregularnych kształtach. Kosztuje niewiele, a sprawdza się też przy magazynowaniu towaru. Można ją zamówić np. na https://www.folie-stretch24.pl/folia-stretch/1/full. Jest uniwersalna, chroni towar przed warunkami atmosferycznymi, zabrudzeniami i różnego typu uszkodzeniami. Jest też bardzo prosta w użyciu – chociaż często używa się sprzętu do owijania nią towarów, z łatwością można robić to własnymi rękami.

Taśma w dłoń

W każdym domu znajdziemy różne rodzaje taśm, a ich zastosowanie jest niezwykle szerokie, jednak jeśli poważnie myślimy o wysyłce towarów, to zwykłe taśmy niestety nie zapewnią odpowiedniej ochrony. Do zabezpieczania paczek świetnie natomiast nadają się poliestrowe taśmy do spinania, wyróżniające się bardzo dużą, niezwykłą wręcz wytrzymałością. Są one dostępne na https://www.folie-stretch24.pl/tasmy-do-spinania/1/full/.  Takie taśmy utrzymują towar na miejscu, co sprawdzi się na przykład przy transportowaniu palet. Są odporne na warunki atmosferyczne, a wysoka czy niska temperatura nie mają na nie wpływu. Dzięki nim można mieć pewność, że towar dotrze do klienta w idealnym stanie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*