Jak ukryć sejf w domu, czyli gdzie go zamontować?

Jak ukryć sejf w domu, czyli gdzie go zamontować?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Większość osób kojarzy sejfy z modelami wolnostojącymi, które jednak są zbyt widoczne w pomieszczeniu. Z pewnością zwiększa to szansę na ewentualną kradzież. Dodatkowe bezpieczeństwo sejfu zapewni z pewnością jego dobre ukrycie. Gdzie najlepiej będzie go zamontować? 

Sejf w ścianie 

Sejfy montowane w ścianie są najpopularniejszym rodzajem skrytki. Można je umieszczać za obrazem, lustrem albo większym meblem. Ewentualny złodziej w ostatniej kolejności będzie szukał kosztowności za wielką szafą, którą ciężko mu będzie przesunąć. To dobra opcja w przypadku rzadkiego korzystania z sejfu. W takiej sytuacji łatwo jednak zapomnieć kodu, dlatego dobrze jest go sobie gdzieś zapisać. Jeśli się tego nie zrobiło to dobrym rozwiązaniem może być awaryjne otwieranie sejfów Warszawa. Dodatkowym atutem skrytek za ścianą jest brak ograniczeń co do ich wielkości. 

Sejf podłogowy 

Mniej popularny jest sejf podłogowy, co z pewnością jest jego dodatkową zaletą. Umieszczenie go pod panelami albo płytkami daje pewność, że złodziej zajrzy tam w ostatniej kolejności. Trzeba jednak pamiętać, żeby żaden element sejfu nie wystawał pod podłogę, co może być niebezpiecznie dla mieszkańców. Sejf można też ukryć zwykłym dywanem albo biurkiem. Pozwoli to na częstsze korzystanie ze skrytki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*