Jak rozbudować zespół w firmie na potrzeby projektu?

Jak rozbudować zespół w firmie na potrzeby projektu?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli planujesz opracowanie nowego produktu, musisz rozszerzyć zespół w firmie na potrzeby tego projektu.

Współdzielenie zespołu jest ważną częścią procesu zarządzania projektem. Zespół powinien mieć dostęp do plików, raportów i innych informacji, które są mu potrzebne do wykonywania pracy. Kiedy pracujesz z zespołem zdalnym, może być trudno utrzymać wszystkich na tej samej stronie. Dlatego ważne jest, aby cały zespół miał dostęp do tych samych plików przez cały czas.

Istnieje jednak kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę podczas udostępniania dokumentów swoim współpracownikom. Pierwszą rzeczą jest bezpieczeństwo. Nie chcesz, aby nieupoważnieni użytkownicy przeglądali poufne informacje lub dokumenty.

Jakie umiejętności są mi potrzebne?

Pierwszym pytaniem, które należy sobie zadać, jest to, jakich umiejętności potrzebujesz do tego projektu. Może to być cokolwiek, od pisania kodu, pomocy w działaniach marketingowych lub zarządzania biletami obsługi klienta. Cokolwiek to jest, zapisz wszystkie umiejętności, które Twoim zdaniem będą potrzebne do tego projektu, a następnie uszereguj je w kolejności ważności.

Dodatkowe wsparcie

Czasami jednak potrzeba wsparcia w projekcie. Można wtedy zdecydować się na tzw. team sharing. W zamian otrzymujemy zespół projektowy, który wesprze pracowników firmy. Pozwala to ograniczać koszty ewentualnej dodatkowej rekrutacji.

Jeśli jesteś zainteresowany to odwiedź witrynę: https://incat.com.pl/team-sharing/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*