Jak diametralnie odmienić swój wygląd w ciągu jednej chwili?

Jak diametralnie odmienić swój wygląd w ciągu jednej chwili?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Najlepszym sposobem na natychmiastową i zauważalną zmianę wyglądu jest wizyta u fryzjera. Często jednak brakuje nam odwagi na drastyczne cięcie lub wyraziste farbowanie. Niejednokrotnie nie możemy pozwolić sobie na takie zabiegi ze względów na brak funduszy lub wykonywany zawód. Jest jednak kilka innych sposobów, by w parę chwil z szarej myszki z klasycznym bobem na głowie stać się ponętną kocicą z imponującym warkoczem i wcale nie chodzi tu o trwałe przedłużanie pasm. Wystarczy peruka długie włosy dzięki takiemu gadżetowi są w zasięgu każdej z nas.

Jak peruka może odmienić wygląd

Produkty fryzjerskie tego typu, które możemy obecnie kupić w sklepach, są naprawdę dobrej jakości. Jeśli nie chcemy zbyt dużo wydawać, możemy nabyć wersję syntetyczną. Włosy prawdziwe, które kosztują o wiele więcej, wyglądają znacznie bardziej naturalnie, a nie są potrzebne w przypadku szybkiej zmiany na imprezę.

Zakładając perukę, w kilka sekund możemy całkowicie odmienić swój wizerunek. Długie, blond loki bez problemu zamienimy w króciutkie, ciemne, starannie przystrzyżone uczesanie, panie o cienkich kitkach zyskają bujną grzywę, natomiast posiadaczki idealnie prostych pukli będą mogły zamienić je na kręcone afro.

Alternatywą dla peruk są doczepy, które co prawda nie zafundują nam tak spektakularnej metamorfozy, ale pozwolą na przedłużenie i zwiększenie objętości. Pamiętajmy, że takie akcesoria wcale nie muszą dużo kosztować. W sieci kupimy dobrej jakości treski i gotowe uczesania już za kilkadziesiąt złotych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*