Funkcjonalności mini żurawi

Funkcjonalności mini żurawi
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na rynku budowlanym nieustannie pojawiają się coraz to bardziej nowoczesne urządzenia, które pozwalają na sprawniejsze wykonywanie różnych zadań. Jednym z nich jest mini żuraw, czyli dźwig o kompaktowych rozmiarach, a jednocześnie całkiem sporej nośności (nawet do 8 ton). Idealnie sprawdza się on zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Wiele modeli zróżnicowanych pod względem konstrukcji oraz funkcjonalności posiada w swojej bogatej ofercie znana i ceniona firma JEKKO Polska

Uniwersalność to kluczowa zaleta tych maszyn

Mini żurawie są popularne i chętnie stosowane nie tylko ze względu na niewielkie rozmiary, ale również olbrzymie możliwości zastosowania. Są znakomitym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie warunki nie pozwalają na użycie standardowego dźwigu. Wyróżniamy dwa główne modele – teleskopowy na gąsienicach (z podporami lub kabiną) oraz samobieżny typu „podnieś i przynieś”. Każdy z nich może być z powodzeniem wykorzystany wewnątrz pomieszczeń, bo dzięki kompaktowej konstrukcji i stosunkowo małej wadze nadaje się do transportowania windą towarową.

Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby użyć go na stropie albo na dachu (niewielki nacisk na podłoże) do przenoszenia wielkogabarytowych obiektów. Równie dobrze mini żuraw sprawdzi się w terenie, czyli na otwartej przestrzeni. Wyróżnia się bowiem ponadprzeciętną manewrowością i stabilnością, a także może bez problemu poruszać się nawet po grząskim czy nieutwardzonym podłożu. Omawiana maszyna jest wprost idealna do prac montażowych i przy wznoszeniu wszelkich budynków – prywatnych, komercyjnych czy użyteczności publicznej. Jeśli chcemy ją kupić lub wynająć, powinniśmy koniecznie zapoznać się z asortymentem na https://jekko.com.pl/mini-zurawie,22,pl.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*