Co warto zorganizować podczas wesela?

Co warto zorganizować podczas wesela?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Istnieje wiele szczegółów do rozważenia podczas planowania ślubu. Większość narzeczonych ma wizję tego, jak chcą, aby ich wielki dzień wyglądał, ale ważne jest, aby nie dać się przytłoczyć pozornie niekończącą się listą zadań, które muszą być wykonane. Zamiast tego skup się na tym, co jest najważniejsze dla Ciebie i Twojego partnera.

Istnieją pewne rzeczy, które powinny być organizowane z dużym wyprzedzeniem przed ślubem – inne mogą poczekać do bliżej wielkiego dnia. Oto kilka sugestii dotyczących rzeczy, które powinny być zrobione na długo przed dniem ślubu:

Miejsce i catering

Jest to zazwyczaj jedna z pierwszych rzeczy, które rezerwują panny młode, ponieważ chcą być pewne, że mogą uzyskać wymarzoną lokalizację i menu, ale nie ma potrzeby się spieszyć. Możesz zarezerwować oba w dowolnym momencie podczas zaręczyn, nie wpływając na nic innego w swoim kalendarzu (lub budżecie).

Fotograf

Jest to kolejna sprawa, którą można odłożyć na później. Nie musisz rezerwować fotografa, dopóki nie będziesz mieć pojęcia, jaki styl fotografii chcesz, co będzie zależało od lokalizacji i tematu. Jeśli masz na myśli konkretnego fotografa, porozmawiaj z nim o dostępności i poproś o referencje od poprzednich klientów.

Wynajęcie bryczki

Jeśli chcesz wynająć bryczkę, upewnij się, że mają doświadczonego kierowcę. Jeśli to możliwe, zorganizuj próbny przejazd na trasie, abyś wiedział, czego się spodziewać. Bryczki są często wynajmowane na oficjalne okazje, takie jak śluby.

Przymiarki sukni

Jeśli planujesz kupić swoją suknię lub mieć ją uszytą, najlepiej jest przymierzyć ją wiele razy przed podjęciem decyzji o ostatecznych zmianach. Ważne jest również, aby upewnić się, że Twoje buty są wygodne, aby nie skończyć z obtartymi stopami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*