Co przyda się na przyjęciu weselnym?

Co przyda się na przyjęciu weselnym?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Niezapomniane wrażenie już na starcie

Gdy wielkimi krokami zbliża się jeden z najważniejszych dni w naszym życiu, staramy się zaplanować wszystko jak najlepiej. Każdy pragnie, aby jego przyjęcie było wyjątkowe i niezapomniane, a goście długo po nim wspominali ten dzień w swoich opowiadaniach. Warto zatem zadbać o to, aby miejsce, w którym odbywać się będzie ta podniosła uroczystość odpowiednio się prezentowało.

Koniecznie należy przemyśleć wszystkie dodatki i dekoracje, które podkreślą wyjątkowy charakter tego dnia. Ciekawym elementem, który już na wejściu zrobi ogromne wrażenie na każdym z gości weselnych może być dywan z oryginalną naklejką, jak na przykład ta https://akatja.pl/92-naklejki-na-dywan-slubny.

Jak zaplanować rozmieszczenie gości na sali?

Przed każdym weselem państwo młodzi powinni odpowiednio wcześniej wykonać listę gości weselnych, którzy będą obecni na przyjęciu. Następnie powinni z obsługą sali skonsultować, w jakim układzie i rozmiarze dostępne są stoły na sali. Różne sale udostępniają bowiem stoły różnej wielkości i o różnych kształtach. Warto przemyśleć, czy lepiej usadzić gości przy stołach prostokątnych, czy może bankietowych – okrągłych.

Dobrze też spróbować pogrupować gości z podziałem na konkretne stoliki, a sporządzoną rozpiskę wydrukować na dobrym gatunkowo papierze i umieścić na ozdobnej tablicy przed wejściem na salę. Pozwoli to uniknąć zbędnego zamieszania podczas zajmowania miejsc przez gości weselnych po przybyciu na salę weselną.

Aby ułatwić nawigację gościom, numery stołów na wesele warto przygotować wcześniej – można skorzystać z gotowych szablonów papeterii lub stworzyć własne oryginalne kompozycje. Numer stolika zaprezentowany w ozdobnej ramce będzie piękną ozdobą każdego stolika.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*