Co powiesić w oknach dużych wnętrz – firany czy rolety?

Co powiesić w oknach dużych wnętrz – firany czy rolety?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Oryginalne produkty aranżacyjne skłaniają do urządzania wnętrz w niebanalnym stylu. Co więcej, można wykorzystać takie projekty, które jednocześnie zagwarantują komfortowe użytkowanie. Do każdego z domowych pomieszczeń można wybrać idealnie pasujące produkty, z uwzględnieniem gustu użytkowników. W klimatycznych aranżacjach duże znaczenie ma nadal wystrój okien, który oddziałuje na charakter całego pomieszczenia.

Modny i funkcjonalny wystrój okna

Obecnie zarówno rolety, jak i kompozycje oparte na firanach oraz zasłonach mają swoich zwolenników. Wiele zależy nie tylko od rodzaju i stylu wnętrza, ale także od indywidualnych upodobań użytkowników. Dekoracyjne firany i zasłony doskonale wpisują się w eleganckie i przestronne wnętrza, gdzie można wyeksponować walory efektownych tkanin. W dużych oknach można rewelacyjnie wyeksponować ozdobne wykończenia i atrakcyjne wzory – warto także dobrać wysokiej jakości karnisze sufitowe. Dodatkowo można zastosować efektowne upięcia, które będą podkreślały niepowtarzalny charakter aranżacji.

W aranżacjach z nowoczesnymi akcentami często pojawiają się rolety. A od razu trzeba powiedzieć, że wybór w tym asortymencie jest niezwykle zróżnicowany. Dużą popularnością cieszą się np. projekty oparte na tkaninach zaciemniających, które doskonale radzą sobie z nadmiarem światła. Wymienić tutaj można rolety typu „dzień noc” czy rzymskie. Co również istotne – szeroka gama kolorystyczna pozwala na atrakcyjne dopasowanie do pozostałych elementów wyposażenia. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*